« Ožujak 2024 »

Po učenicima se škola poznaje
Autor: Vinko Pilipović, 22. 3. 2017.

Ovaj tjedan u znaku je obilježavanja proljeća, Goranova rođenja te rođendana naše škole. Osim rođendana imamo i pregršt drugih razloga za slavlje, a to su izvrsni uspjesi naših učenika na natjecanjima iz gotovo svih školskih predmeta.

Svojom darovitošću, voljom, radom i trudom pronijeli su glas o svojoj školi diljem županije, ali i domovine. Pokazali su da se odlikuju kreativnošću, kritičkim razmišljanjem, oštroumnošću i marljivošću.

Oni su naš ponos i čestitamo im na izvanrednim rezultatima!

LIDRANO

Iva Crnoja (7.b)–za  sudjelovanje na županijskoj smotri Lidrano iz literarnog izričaja, pozvana na državnu smotru (mentorica Mihaela Andabak)

Maja Duvnjak( 7.a) - za sudjelovanje na županijskoj smotri Lidrano iz literarnog izričaja (mentorica Mihaela Andabak)

Barbara Angebrandt (8.a) - za sudjelovanje na županijskoj smotri Lidrano u samostalnom  novinarskom izrazu, pozvana na državnu smotru (mentor Ante Andabak)

Grgur Bešlić (8.a) - za sudjelovanje na županijskoj smotri Lidrano u kategoriji školskog lista, predložen na državnu Smotru (mentor Ante Andabak)

Lucija Hrehorović (8.b) -  za sudjelovanje na županijskoj smotri Lidrano u samostalnom  novinarskom izrazu, predložena na državnu Smotru (mentor Ante Andabak)

Lovro Klepo (7.b) - za sudjelovanje na županijskoj smotri Lidrano u pojedinačnom     scenskom izričaju (mentorica Jasmina Munćan)

HRVATSKI JEZIK

Hrvoje Katilović (8.b) – za 10.  mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentor Ante Andabak)

Antea Dražetić (8.d) – za 13. mjesto  na  županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentorica Marija Biuk)

Ana Marija Lončarić (8.b) -  za 14. mjesto  na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentor Ante Andabak)

Danijela Ciganović (8.a) – za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentor Ante Andabak)

Maria Tilman (7.c) – za  7. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentorica Jasmina Munćan)

Lucija Klajn (7.d) -  za 13. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentorica Jasmina Munćan)

Tonka Kladarić (7.a) -  za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentorica Mihaela Andabak)

Anđela Prekačin (7.a) - za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika (mentorica Mihaela Andabak)

ENGLESKI JEZIK

Alen Lončarić (8.a) - za 13. mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika (mentor Vedran Čičković)

Iva Gunić (8.c) -  za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz engleskog jezika (mentor Vedran Čičković)

NJEMAČKI JEZIK

Fabio Di Carlo (8.d) - za 1. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika, predložen na državno natjecanje (mentorica Jelena Prskalo)

MATEMATIKA

Ivan Bilać (4.c) -  za 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike (mentorica Marija Šimičević)

Filip Andrić (4.d) -  za 2. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike (mentorica Marija Šimičević)

Josip Pavić (7.b) -  za 6. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike (mentorica Ljiljana Brajko)

Marko Vukadin (7.b) -  za 8. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike (mentorica Ljiljana Brajko)

Leon Babić-Brajko (7.d) -  za 9. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike (mentorica Ljiljana Brajko)

Hrvoje Katilović (8.b) -  za 4. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike (mentorica Slavica Križić)

KEMIJA (mentorica Nataša Šego)

Marko Vukadin (7.b) - za 3. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije

Laura Namjesnik (7.a) - za 6. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije

Marija Jakobović (7.a) - za 9. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije

Lucija Klajn (7.d) - za 9. mjesto  na županijskom natjecanju iz kemije

Petar Ćurić (7.b) - za 14. mjesto  na županijskom natjecanju iz kemije

Leon Babić Brajko (7.d) - za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz kemije

Andrea Goluža (7.b) - za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz kemije

BIOLOGIJA

Patrik Kapetan (8.c) - za 12. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije (mentorica Mirjana Kereta)

GEOGRAFIJA

Hrvoje Katilović (8.b) - za 8. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije (mentor Jerko Vrbanec)

Antea Dražetić (8.d) – za 10. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije (mentor Jerko Vrbanec)

POVIJEST

Petar Ćurić (7.b) - za 6. mjesto na županijskom natjecanju iz povijesti (mentorica Nikolina Palfi)

TEHNIČKA KULTURA

Lucijan Lončar (8.c) -  za 5. mjesto na županijskom natjecanju iz tehničke kulture (mentor Ilija Kovačević)

Luka Kovačević (6.b) -  za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz tehničke kulture (mentor Ilija Kovačević)

Filip Tuksar (5.d) - za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz tehničke kulture (mentor Ilija Kovačević)

INFORMATIKA

Marko Vukadin (7.b) -  za 5. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike (mentor Vinko Pilipović)

Dominik Cindrić (7.a) -  za 16. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike (mentor Vinko Pilipović)

VJERONAUČNA OLIMPIJADA (mentorica Terezija Jurković)

Andrea Đelagić (8.b) - za 7. mjesto na županijskoj razini Vjeronaučne olimpijade

Ivona Kolarević (8.a) - za 7. mjesto na županijskoj razini Vjeronaučne olimpijade

Petra Mišković (8.d) - za 7. mjesto na županijskoj razini Vjeronaučne olimpijade

Leonarda Radnić (8.a) - za 7. mjesto na županijskoj razini Vjeronaučne olimpijade

SPORT (mentori Goran Čar i Ivan Duvnjak)

ŠSD «GORAN»  za osvojeno 4. mjesto na županijskom natjecanju u rukometu - djevojčice

ŠSD «GORAN»  za osvojeno 5. mjesto na  županijskom natjecanju u sportskoj gimnastici - djevojčice.

ŠSD «GORAN»  za osvojeno 2. mjesto na županijskom natjecanju u stolnom tenisu - dječaci

ŠSD «GORAN»  za osvojeno 4. mjesto na županijskom natjecanju u stolnom tenisu -djevojčice

ŠSD“GORAN“ za osvojeno 7. mjesto na županijskom natjecanju u krosu - 5. i 6. razred -dječaci

Tekst:  Jasmina Munćan