« Lipanj 2017 »

Predškolci u posjeti našoj školi
Autor: Vinko Pilipović, 8. 6. 2017.

Vrtićarci sa svojim tetama (Marinom Duvnjak i Davorkom Žeravica) i predškolci sa svojom učiteljicom (Danijelom Pilipović) su u dva dana posjetili našu školu. Posjetili su 2. b razred učiteljice Ksenije Tišma Čapo. Učiteljica i djeca su ih dočekali pozdravnim goovrom, prigodnom pjesmom, počastili ih bombonima (a tete kavom). Učenica Rebeka Meščić im je pokazala nekoliko pokreta i vježbi za mozak (Brain Gym).

Djeca su vrlo rado i spretno ponavljala vježbe. Svako dijete je dobilo kredu kojom je pisalo po školskoj ploći. Učiteljica  Ksenija im je na školskom dvorištu ponudila dvorišne rekvizite i pripremila igru natjecateljskog tipa. Posjet školi su upotpunili posjetom informatičkoj učionici gdje ih je dočekao profesor Vinko Pilipović s učenicima 7. a razreda. Djeca su vrlo rado sjela za računala i iskušala se u nekim igricama uz ugodne zvuke dječjih pjesmica s YouTubea. Na odlasku su nam zahvalili na ugodnom druženju, predivnoj atmosferi (a dobili smo i informaciju da su djeca još danima prepričavali doživljaje iz naše škole).

Posjet je zabilježen fotografijama koje možete pogledati na sljedećoj poveznici.